Lacobel Rzeszów

Lacobel to szkło jednorodnie, fabrycznie lakierowane. Szkło to dostępne jest w szerokiej palecie kolorów, również w opcji OptiWhite (realizowane na szkle odżelazionym). Pozwala to na oddanie wybranej barwy, bez charakterystycznej dla szkła zielonkawej poświaty. Nazwa lacobel odnosi się wyłącznie do szkła jednokolorowego. Występuje ono w grubości 4 mm i w standardowej tafli o wymiarach 1605 mm na 2550 mm. Obecnie dostępna baza kolorystyczna standardowo pozwala nam na wybór spośród 34 jego kolorów. Możemy ją jednak rozszerzyć w wersji „plus” nawet do około 100 innych odcieni. W poszerzonej wersji lacobel możemy wykonać na grubszym i dłuższym szkle wraz z możliwością jego wcześniejszego zahartowania (czego nie daje standardowa wersja lacobelu). Jest to bardzo ważne w sytuacji, gdy w sąsiedztwie szkła jest kuchenka gazowa. Dodatkowo hartowanie szkła zapewnia około 8 razy większą jego wytrzymałość na wszelkie uderzenia powstałe przy jego użytkowaniu. Proces hartowania polega na podgrzaniu go do odpowiednio wysokiej temperatury, a następnie szybkim schłodzeniu. Proces ten sprawia, że materiał staje się bardziej wytrzymały, a jego wygląd zewnętrzny się nie zmienia – wciąż jest gładki i estetyczny. Powstały w ten sposób produkt oznacza się skrótem ESG. Wśród wielu zalet szkła jest m.in to, że lacobel: nie przyjmuje zapachów (co jest ważne zwłaszcza w kuchni przy codziennym gotowaniu) oraz nie odkształca i nie odbarwia się z upływem czasu, co często zdarza się przy zastosowaniu np. płyty meblowej montowanej na ścianie. Sterylne właściwości szkła, w tym bardzo łatwe jego czyszczenie, sprawiają, że możemy je często spotkać w gabinetach stomatologicznych, lekarskich oraz przychodniach, gdzie czystość ma pierwszorzędne znaczenie dla naszego zdrowia.

Lacobel – czyli szkło dekoracyjne (lakierowane) do kuchni

Dzięki tym wszystkim właściwościom lacobel stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale i ochronny, nadając się nie tylko do kuchni i łazienki, ale również na podstopnie i jako elementy drzwi w szafach przesuwnych. Jest to materiał trwały, a do tego elegancki, co powoduje, że tak często możemy go znaleźć w tylu różnych instytucjach i domach urządzonych w różnym stylu.

Margo Glass działa i świadczy swoje usługi szklarskie na terenie Rzeszowa, Łańcuta, Przeworska, Jarosławia, Głogowa Małopolskiego, Sędziszowa Małopolskiego oraz wielu innych miast i miejscowości znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego. Działa kompleksowo, co powoduje, że jest tak często wybierana przez klientów szukających dobrej i rzetelnej firmy, która zajmuje się nie tylko samą sprzedażą, ale także fachowym doradztwem w zakresie rodzaju i gatunku szkła ozdobnego montowanego następnie przez fachowców z firmy w kuchni, łazience bądź innym pomieszczeniu u klienta.

Co roku stale poszerzająca się rzesza zadowolonych klientów pozwala wprowadzać nowe produkty i rozwiązania w temacie szkła, co wpływa na nieustanny rozwój firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy wraz z zapleczem technicznym są tym atutem, który wpływa na wybór naszej firmy jako generalnego wykonawcy w zakresie szkła. Nasze realizacje są dostępne na Facebooku, gdzie pokazaliśmy przekrój działalności w tym zakresie, od luster po lacobele, skończywszy na szkle z grafiką. Sprawdź również zakładki „lustra Rzeszów” oraz „szklarz Rzeszów”.