Lacobel Rzeszów

Lacobel to szkło jednorodnie, fabrycznie lakierowane. Szkło to dostępne jest w szerokiej palecie kolorów, również w opcji OptiWhite (realizowany na szkle odżelazionym). Pozwala to na oddanie wybranej barwy, bez charakterystycznej dla szkła, zielonkawej poświaty. Nazwa lacobel odnosi się wyłącznie do szkła jednokolorowego. Występuje on w grubości 4 mm i w standardowej tafli o wymiarach 1605 mm na 2550 mm. Obecnie dostępna baza kolorystyczna standardowo pozwala nam na wybór spośród 34 jego kolorów.  Możemy ją jednak rozszerzyć w wersji „plus” nawet do  około 100 innych odcieni. W poszerzonej wersji, lacobel możemy wykonać  na grubszym i dłuższym szkle wraz z możliwością jego wcześniejszego zahartowania (czego nie daje standardowa wersja lacobelu). Jest to bardzo ważne w sytuacji gdy w sąsiedztwie szkła jest kuchenka gazowa. Dodatkowo hartowanie szkła zapewnia około 8 razy większą jego wytrzymałość na wszelkie uderzenia powstałe przy jego użytkowaniu. Proces hartowania Polega na podgrzaniu go do odpowiednio wysokiej temperatury, a następnie szybkim schłodzeniu. Proces ten sprawia, że materiał staje się bardziej wytrzymały a jego wygląd zewnętrzny się nie zmienia – wciąż jest gładki i estetyczny. Powstały w ten sposób produkt oznacza się skrótem ESG. Wśród wielu zalet szkła jest m.in to, że lacobel: nie przyjmuje zapachów (co jest ważne zwłaszcza w kuchni przy codziennym gotowaniu) oraz nie odkształca i nie odbarwia się z upływem czasu co często zdarza się przy zastosowaniu np. płyty meblowej montowanej na ścianie.  Sterylne  właściwości szkła w tym bardzo łatwe jego czyszczenie sprawia, że możemy je często spotkać w gabinetach stomatologicznych, lekarskich oraz przychodniach, gdzie czystość ma pierwszorzędne znaczenie dla naszego zdrowia. 

Lacobel – czyli szkło dekoracyjne (lakierowane) do kuchni

Dzięki tym wszystkim właściwościom lacobel stanowi nie tylko  element dekoracyjny ale i ochronny nadając się nie tylko do kuchni i łazienki ale równie dobrze, na podstopnie i jako elementy  drzwi w szafach przesuwnych. Jest to materiał trwały a do tego elegancki co powoduje że tak często możemy go znaleźć w tylu różnych instytucjach i domach urządzonych w różnym stylu.  

Margo Glass działa i świadczy swoje usługi szklarskie na terenie Rzeszowa, Łańcuta, Przeworska,  Jarosławia, Głogowa Małopolskiego czy Sędziszowa Małopolskiego oraz wielu innych miast i miejscowości znajdujących się na terenie województwa podkarpackiego. Działa kompleksowo co powoduje że, jest tak często wybierana przez klientów szukających dobrej i rzetelnej firmy która zajmuje się nie tylko samą sprzedażą co i fachowym doradztwem rodzaju i gatunku szkła ozdobnego montowanego następnie przez fachowców z firmy w kuchni, łazience bądź innym pomieszczeniu u klienta. 

Co roku stale poszerzająca się rzesza zadowolonych klientów pozwala wprowadzać nowe produkty i  rozwiązania w temacie szkła, co wpływa na nieustanny rozwój firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy wraz z zapleczem technicznym są tym atutem który wpływa na wybór naszej firmy na generalnego wykonawcę w zakresie szkła. Nasze realizacje są dostępne na Facebooku gdzie pokazaliśmy przekrój działalności w tym zakresie, od luster po lacobele skończywszy na szkle z grafiką. Sprawdź również zakładkę lustra Rzeszów oraz szklarz Rzeszów.