Szklarz Rzeszów

Szkło z grafiką często błędnie  jest nazywane „lacobelem” . Panele szklane z grafiką  – to produkty, które powstają poprzez drukowanie bądź oklejanie szkła dowolnymi  grafikami , zdjęciami. Na stronie adobestock można wybrać jeden z kilkudziesięciu milionów motywów jaki chcielibyśmy mieć na swoim szkle. Klient ma poczucie indywidualności, personalizacji produktu skierowanego bezpośrednio do niego. Szkło z grafiką może mieć grubość od 4 mm do 6 mm. Ponad to panel może zostać zahartowany aby móc być montowany w sąsiedztwie kuchenki gazowej. Proces hartowania polega na podgrzaniu szkła do odpowiednio wysokiej temperatury, a następnie szybkim schłodzeniu. Proces ten sprawia, że materiał staje się bardziej wytrzymały a jego wygląd zewnętrzny się nie zmienia – wciąż jest gładki i estetyczny. Powstały w ten sposób produkt oznacza się skrótem ESG. Na takim szkle wykonuje się następnie nadruk bądź aplikuje odpowiednie folie. Szkło takie w jednym kawałku możemy wykonać w wymiarach nawet 321 cm na 200 cm co czyni to największym panelem szklanym dostępnym na rynku.  Działamy kompleksowo na terenie całego województwa podkarpackiego. Obsługujemy takie miasta jak Rzeszów, Łańcut, Sędziszów Małopolski, Głogów Małopolski, Przeworsk czy Jarosław a także wiele innych mniejszych miejscowości . Dojeżdżamy tam gdzie inni nie mogą bądź nie chcą. Posiadamy przystosowane samochody do przewozu nawet tych największych tafli  i to na duże odległości, tak aby bezpiecznie i co najważniejsze w całości dojechało do naszych klientów. Możesz być zainteresowany także taką podstroną jak lacobel Rzeszów.

Szkło z grafiką tak jak w przypadku lacobelu  jest niezwykle praktyczne. Odporne na wilgoć, nie przejmuje zapachów oraz nie odkształca się z upływem lat jak to się dzieje z płyta meblową. Przy równo powieszonych meblach nie posiada też tak uciążliwych do czyszczenia fug jakie występują w przypadku płytek.  Ułatwia to utrzymanie w czystości oraz zapewnia niemal sterylność takich powierzchni, co powoduje że coraz częściej spotykane jest w różnego rodzaju gabinetach lekarskich i dentystycznych, gdzie przecież czystość i sterylność jest niezwykle ważna dla zdrowia, a nawet życia. Zajrzyj także na lustra Rzeszów.

Usługi szklarskie w Rzeszowie

Odpowiednio dobrana grafika rozświetla kuchnie nadając jej niepowtarzalności i niezwykłego klimatu oraz poczucie ciepła tak potrzebnego zwłaszcza teraz przy tak dynamicznie zmieniającej się aurze za oknem. Na szkle bowiem możemy umieścić motyw słonecznej plaży czy wiecznie zielonego lasu, a także motywy kolorowych kwiatów czy innych energetycznych motywów.  Przy szkle z grafiką zasadnicze znaczenie odgrywa też rodzaj szyby.  Szkło dzielimy w tym zakresie na dwa rodzaje: 

Szkła float i optiwhite. Różnica miedzy nimi jest taka że szkło typu optiwhite  jest szkłem odżelazionym stąd nie posiada barwy zielonkawej, co powoduje też że jasna grafika nie zmienia odcieni na ten kolor,  Różnicę tą da się zauważyć zwłaszcza na jasnych motywach.  Jest ono najczęściej wybierane przez klientów. Oba rodzaje mogą być hartowane co umożliwia zastosowanie ich przy kuchence gazowej. Takie szkło jest też ok 7- 8 razy mocniejsze od szkła niehartowanego. W szkle mogą znaleźć się wycięcia na kontakty czy relingi, jednakże przyjmuje się że im mniej otworów tym lepiej dla szkła. Jest ono wtedy bardziej wytrzymalsze i ładniej wygląda.